נבחרת המטפלים

של מרכז נעמי וולפסון

מיכל מינצר

מאמנת בכירה ומטפלת בשיטת נעמי וולפסון וב-cbt. התמחויות בטיפול בבעלי הפרעות קשב וריכוז, זוגיות ומיניות. שילוב כלים מעולם האימון הקוגניטיבי, nlp ,emp, ועוד. מדריכת כלות מוסמכת. עבודה עם נוער, מבוגרים וזוגות בכל שלבי החיים. תהליכי הכנה לנישואים לזוגות על כל הרצף הדתי-מסורתי-חילוני, כולל הדרכה הלכתית. (הדרכת כלות).

אורה הדס

מטפלת בפסיכותרפיה אינטגרטיבית גוף-נפש מטעם מכון אבולעפיה ואוניברסיטת חיפה.
מטפלת מוסמכת בתרפיה בתנועות עיניים לטיפול ושחרור מטראומות מתמשכות.
מאבחנת מוסמכת בשיטת התדר לאיתור המהות הפנימית והיחודית -המוביל לגילוי העוצמה והייחודיות הפנימית.
מטפלת מוסמכת במכון נעמי וולפסון – ''מטפלים מקול הלב''.
מטפלת בשיטות ממוקדות רגש, חוויה וגוף לריפוי של כאב, חרדות ומצוקות ריגשיות .

אורי גסנבאור

מטפלת רגשית בעלת תואר שני M.A בטיפול בהבעה ויצירה (סמינר הקיבוצים תל אביב). בעלת ניסיון רב בעבודה עם נוער במצבי סיכון וטראומה. מלווה זוגות לקראת נישואין ומדריכת כלות מוסמכת בתחום הזוגי והמיני. בוגרת הקורס פסיכותרפיה של נעמי וולפסון. מטפלת בשיטת eft, טיפול ממוקד בטראומה. מנחת קבוצות נשים, טיפול והעצמה בתהליכי שינוי וצמיחה.

יואל וולפסון

בעל תואר ראשון ושני בחינוך וניהול מערכות חינוך. בוגר קורס פסיכותרפיה מטפלים מקול הלב של נעמי וולפסון. מחנך, מלווה ומדריך הורים ונוער כ 15 שנה, בעל גישה ייחודית וניסיון רב עם נוער בסיכון וחינוך מיוחד.

מיכאל אטלני

אבא ל 12 ילדים וביניהם ילדה בעלת צרכים מיוחדים. אני בוגר לימודי nlp, דמיון מודרך, ופסיכוטרפיה במכון "מטפלים מקול הלב" אני מטפל בזוגות וגברים בפרטני. אני מאמין שלכל רגע נתון יש לאדם את כל המשאבים כדי לצאת מחסימותיו ולקיים את חלומותיו.

לימור פישמן

מטפלת רגשית מוסמכת.
בעלת נסיון רב בעבודה טיפולית בוגרת לימודי טיפול בהבעה ויצירה בבית ברל
פסיכותורפיה ומודעות- טיפול בשיטת הבלוקים – מרים בליך פסיכותרפיה רגשית- נעמי וולפסון.
טיפול בחרדה ובפוסט טראומה פשוטה – מכון מטיב יעוץ מיני- מכון פועה.
מנחה קבוצות נשים בתהליכי צמיחה. מחברת בין גוף נפש ויהדות. מטפלת בנשים סביב מעגלי החיים

ענבר לוגאסי

נשואה ואם ל7.
בוגרת קורס פסיכותרפיה "מטפלים מקול הלב" מטעם מרכז נעמי וולפסון.
בוגרת קורס פסיכודרמה, מטעם "מרכז איילת לפסיכודרמה" אצל מיכל פורת.
טיפול זוגי בשיטת "מובחנות" אצל אמיתי מגד.
יחד נגלה את הכוחות העצומים הטמונים בך, תוך מתן כלים מעשיים לצמיחה מתוך הקושי.
דרך חיבור גוף ונשמה, נמצא את הדרך לריפוי, לאיזון ולשמחה.

אהרן אפשטיין

נשוי ואב לשישה. בהכשרתי אני עובד סוציאלי קליני, מומחה בטיפול בחרדות וטראומות כעשר שנים. אני מסייע לאנשים שסובלים מפחדים עמוקים, כאבים (רגשיים) וחרדות בעקבות אתגרי החיים או טראומות ומשקעי ילדות. אני משלב ומטפל בכמה שיטות שמצליחות לעשות שינוי עמוק בזכרונות ובתת המודע, כגון, EMID Emdr. אני תומך ומחזק את התהליך על ידי שימוש בשיטות שעובדות ומרגיעות את הגוף, כגון ביופידבק ו-S.E. (החוויה הסומטית).

יעל גורן

מטפלת ומאמנת רגשית ליצירת יציבות ושקט פנימי, פיתוח היכולת לאזן רגשות, חיזוק דימוי עצמי וביטוי אישי אותנטי. בכל אחד מאיתנו נמצאים כל הידע והכלים שאנחנו צריכים כדי לחיות חיים של שמחה, סיפוק והגשמה. השליחות שלי היא לעזור בסילוק הגורמים המפריעים לך להרגיש טוב עם עצמך ולחיות חיים מלאים. מטפלת רגשית ומשלבת כלים מעולם האימון, עוצמת הרכות, מטפלים מקול הלב, הילינג, הולודינמיקה, nlp, eft, התמקדות.

אסתר ון לואן

מטפלת גוף-נפש בשיטת עוצמת הרכות. בוגרת קורס פסיכותרפיה "מטפלים מקול הלב" עם נעמי וולפסון. מנחת הורים ומלווה נערות ונשים בתהליכי ריפוי מערכות יחסים. מאמינה שהשלום מתחיל בתוכנו פנימה ויש לנו בכל רגע את המשאבים לכך.

אורית פלס

מטפלת רגשית גוף-נפש להחזרת הניצוץ לחיים. מקדמת תהליכי התפתחות לחיים של משמעות וצמיחה ממשברים. הטיפול מגוון ומותאם אישית באמצעות שיחות, דימיון מודרך, רפלקסולוגיה ועוד. בוגרת לימודי פסיכותרפיה במכון 'ידיד נפש' ומרכז נעמי וולפסון. רעיה, אמא וסבתא למשפחה מבורכת.

חני ליאור

מומחית להעצמת קשר אישי וזוגי. מאמנת, מטפלת, מדריכה ומנטורית. מומחית בטיפול לפי תכנית 12 הצעדים לגמילה מהתמכרויות. בוגרת קורס פסיכותרפיה ״מטפלים מקול הלב״ עם נעמי וולפסון. מלווה ועובדת בתחום מעל 20 שנה. מטפלת בעברית ובאנגלית, באנשים ובזוגות מהארץ ומחו"ל בפגישות פרונטליות או דרך זום. אפשר שיהיה יותר טוב. כשחיים עם "לא נורא, זה מה שיש" הרבה זמן, זה נורא. ואפשר אחרת!

שולמית אטלני

אמא ל12 ילדים וביניהם ילדה בעלת צרכים מיוחדים. בוגרת לימוד "מכוונת" תלת שנתי במשיבת נפש, תחת הרב הראל חצרוני ופסיכותרפיה ב "מטפלים מקול הלב" תחת נעמי וולפסון מלווה כבר שנים נשים לצמיחה רגשית ומאמינה בכוחות שלה ובאפשרותה להשתחרר מכל קושי

טובי זאבי

בוגרת הקורס בפסיכותרפיה "מטפלים מקול הלב" של נעמי וולפסון. מטפלת זוגית ומלווה זוגות לקראת נישואין . מומחית בהנחיית הורים, באימון אישי להתחדשות וצמיחה אישית. בוגרת קורס הנחיית הורים ב"מכללת אמונה" וזוגיות ב"מכללת נתיבות ומכון פועה". בוגרת קורס NLP ואימון אישי ב"מכללת תוצאות" בת"א. בעבודתי אני מרגישה הכרת תודה וסיפוק על הזכות ללוות אנשים לשיפור משמעותי באורח חייהם ולהיות לצידם בתהליך מתוך אמפתיה ומקצועיות. אני מאמינה שאנשים שמתייחסים לאושר שלהם ברצינות ופועלים להגדיל אותו, בדרך כלל מצליחים.

מיכל הלוי

פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית. אני ילידת 1963 רעיה, אמא וסבתא למשפחה ברוכה ברוך השם. בעלת נסיון של כ17 שנים בטיפול פרטני וזוגי. למדתי במכון מגיד של האוניברסיטה העברית, במכללה בית וגן, בינר, במכון פעימות ובקורס "מטפלים מקול הלב" עם נעמי וולפסון. האני מאמין שלי הוא: מקצועיות, אהבת האדם ואמונה ביכולת שלנו להביא שינוי ופריחה לחיינו.

חנה וולפסון

Dip.Ac.ch, בוגרת קמפוס "ברושים" לימודים לרפואה סינית. התמחות ברפואה סינית עתיקה. בוגרת קורסי "מטפלים מקול הלב". בוגרת לימודי היש"ם שיטת טיפול בנפש של מכללת אלימה. מטפלת בפרחי באך, צמחי מרפא, ריקול הילינג, דמיון מודרך, יעוץ תזונתי. מאז 2009 אני מטפלת ברפואה סינית מסורתית בשילוב עם עבודה ריגשית מעמיקה. השימוש בכלים שרכשתי לאורך השנים מאפשר לגשת גם לגוף וגם לנפש ברמה עמוקה מאוד. לרוב כאשר אדם מזהה את הקונפליקט הריגשי שלו ומצליח לשחרר אותו בתהליך כנה הסימפטום הפיזיולוגי יפחת או ישתחרר הבנה זו מעצימה מאוד את התהליך הטיפולי בקליניקה.

לינדזי שפירו-שטיינברג

מטפלת זוגית ופרטנית בגישת גשטאלט יהודי של סיגל אהביאל (בית ספר שיח הלב) המשלבת גישה גשטאלטית עם תורת הנפש של רבי נחמן מברסלב. בוגרת קורסים של אמיתי מגד ומשלבת טיפול מבוסס מובחנות וראויות בעבודתי בקליניקה. בוגרת "מטפלים מקול הלב" של נעמי וולפסון. מאמינה שכל אדם מונע על ידי טוב אין סופי שהוא מהותו. מטרת הקליניקה הינה לגלות את הטוב המהותי הזה, למצוא את האבידות (רבי נחמן) לקראת חיים מאוזנים, מלאים ואמיתיים יותר.

יחזקאל וולפסון

בן 40 גר בתקוע נשוי לדוריה ואבא לארבעה בנים נפלאים. יועץ חינוכי מטפל אישי וזוגי ומנחה סדנאות לתקשורת מקרבת. אני עובד עם א-נשים שרוצים לעשות דרך בהעצמה אישית בחיבור רגשי ובתחום הזוגי והמיני. בהכשרה שלי תואר שני בייעוץ, לימודי פסיכותרפיה במכון אדלר, אימון במרכז ליאה ארד, תקשורת מקרבת עם שאניה בן חיים, מינדפולנס- מכון מודע, קורס פסיכותרפיה מקול הלב של נעמי וולפסון.

הדר זמל

מטפלת רגשית בא.נשים. במתבגרות ובמתבגרים. מטפלת באמצעות טיפול בתנועה, דמיון מודרך ו NLP. בוגרת קורס פסיכותרפיה "מטפלים מקול הלב" במרכז נעמי וולפסון. מובילת המיזמים החינוכיים: 'בננות' מעגלי בנות & אימהות בשנת בת מצווה ובגיל ההתבגרות וכן 'בואו נדבר על זה' מעגל אימהות מדברות מיניות. מורת דרך לנערות ונשים הרוצות להקשיב לקול הנוכח בחייהן ולהביא עצמן במלוא הדרן אל תוך המרחב. בעלת תואר ראשון בחינוך פורמלי ובלתי פורמלי בהתמחות 'נוער בקהילה'. מחנכת למיניות בריאה מטעם 'מידע אמין על מין' המרכז הישראלי לחינוך מיני. מדברת ומקשיבה לשפת הלב.

שקד פרוכט

מטפלת זוגית משפחתית ואישית, יועצת מינית ומדריכת כלות. בעלת BA בפסיכולוגיה, תעודה בטיפול זוגי ומשפחתי במכון באר, תעודה בהדרכה לחיי אישות במרכז יהל, תעודה בפסיכותרפיה במרכז נעמי וולפסון, תעודת מאמנת אישית לרווקים, לימודי התמקדות ועוד. מקבלת בקליניקה בירושלים ובגוש עציון.

נעמי בסין

מטפלת רגשית למעלה מ-25 שנה. משתמשת במגוון כלים כדי לעזור לאנשים להבין ולהסיר מכשולים המעכבים אותם בהגשמת חייהם ומטרתם. באמצעות הטיפול הייחודי, אנשים מתוודעים לצרכיהם העמוקים והמוטיבציות שלהם. על ידי הסתכלות מנקודת מבט גבוהה יותר, הם יכולים לשפר את רווחתם, את מערכות היחסים שלהם ואת העבודה שהם אוהבים לעשות. דרך מדיטציה מודרכת, אנשים יכולים להיפתח לאור הפנימי שלהם, לסמוך על האינטואיציה, לחזק את המודעות הרוחנית ולמצוא איזון ואושר.

ליאת כהן

מטפלת פרטנית וזוגית ויועצת מינית. בוגרת לימודי יעוץ זוגי בחטיבה ללימודי חוץ מכללת תל- חי ולימודי יעוץ בקדושה (יעוץ מיני) במכון פוע"ה ומשיבה בקו יעוץ אישות של המכון. מטפלת מוסמכת במכון נעמי וולפסון "מטפלים מקול הלב". בעלת תואר ראשון בחינוך ומנחה למיניות בריאה מטעם מכון באר אמונה. מדריכת כלות מוסמכת כולל לכלות שעברו פגיעה מינית. מלווה נשים וזוגות לקראת נישואין. מרגישה זכות להיות הגשר המאפשר קירבה בין בני זוג.

נחמה יעקבוביץ

מאמינה באדם וביכולת הריפוי שלו, שנים של עבודה עם נוער, מבוגרים וזוגות סיפרו לי שאפשר לעשות שינוי מדהים, לחיות, לשמוח ולאהוב. מטפלת רגשית, מרצה וכותבת. משלבת שיטות טיפול, ייעוץ ואימון מעולמות הרוח, הנפש והגוף. בהכשרתי אני גם בוגרת קורס מטפלים מקול הלב של נעמי וולפסון.

תמר יאדו

מטפלת כעשר שנים בנערות נשים וזוגות. בנושאים אישיים ומיניים. בוגרת קורס של נעמי וולפסון "מטפלים מקול הלב". ושלשה קורסים של מכון פועה. בוגרת קורס nlp של ביהס צמאה ביד בינימין כמו כן לוקחת חלק במענה הטלפוני המקצועי של מכון פועה בעיניני אישות . ומדריכת כלות מקצועית. מקבלת מטופלים בירושלים ובמבוא חורון.

חדוה סבאן.

מקבלת נשים ונערות אצלי בקליניקה בבית שמש. אני נטורופתית , רפלקסולוגית, מטפלת בשיטת נעמי וולפסון ומטפלת בשיטת עוצמת הרכות מזה כ20 שנה. מזמינה אתכן לצאת מהמוכר והידוע, ולהצטרף אלי למסע פנימי עמוק ומרפא לגוף ולנפש. העצמה אישית וחיזוק הביטחון העצמי, חרדות ודיכאון, עודף משקל והפרעות אכילה. לכל אלו ועוד ניתן לקבל מענה בטיפול אצלי .

יפה בן דוד

מטפלת בשיטת נעמי וולפסון משלבת כלים מגוונים בטיפול לפי הצורך של המטופל. בעלת ניסיון רב בליווי נשים ובליווי זוגות לפני ואחרי חתונה ,ליווי פו"פ , יועצת רגשית לרפואת הנפש בדרך היהדות לפי שיטת אילמה ועין הבדולח מנחת קבוצות ומלווה פרטנית לחשיבה הכרתית (ימימה) קהל היעד : יחידים וזוגות מקבלת מתייעצים באזור המרכז