נבחרת המטפלים

של מרכז נעמי וולפסון

אורית פלס

בת 63, נשואה, אמא וסבתא למשפחה מבורכת. ראיית האדם באופן הוליסטי היא נר לרגליי, ומובילה את פעילותי המקצועית שנים רבות בטיפולי גוף ונפש. למדתי פסיכותרפיה במכון ידיד נפש, ובמרכז נעמי וולפסון. אני מאוד מאמינה בכוחות העצומים שיש לכל אדם לחיות את חייו במיטבם, ורואה כזכות את האפשרות ללוות ולתת יד חמה בתהליך.

חני ליאור

מומחית להעצמת קשר אישי וזוגי. מאמנת, מטפלת, מדריכה ומנטורית. בוגרות קורס פסיכותרפיה ״מטפלים מקול הלב״ עם נעמי וולפסון. מלווה נשים וזוגות מעל 20 שנה. עובדת בעברית ובאנגלית. ניסיון רב שנים בטיפול דרך זום. אפשר שיהיה יותר טוב. כשחיים עם "לא נורא, זה מה שיש" הרבה זמן, זה נורא. ואפשר אחרת!

שולמית אטלני

אמא ל12 ילדים וביניהם ילדה בעלת צרכים מיוחדים בוגרת לימוד "מכוונת" תלת שנתי במשיבת נפש, תחת הרב הראל חצרוני ופסיכותרפיה ב "מטפלים מכל הלב" תחת נעומי וולפסון מלווה כבר שנים נשים לצמיחה רגשית ומאמינה בכוחות שלה ובאפשרותה להשתחרר מכל קושי

גלי טרבלסי

יועצת זוגית ויועצת לחיי אישות. עוסקת באימון אישי ובליווי נשים בתהליך של צמיחה והתפתחות. עובדת עם רווקים/ות לקראת זוגיות. מנחת הורים. בוגרת ומרצה במכון פועה בנושא זוגיות. הכשרת מדריכות כלות ומדריכות לחיי אישות. בוגרת קורס "מטפלים מקול הלב" של נעמי וולפסון.

מיכל הלוי

פסיכותרפיסטית ומטפלת זוגית. אני ילידת 1963 רעיה , אמא וסבתא למשפחה ברוכה ברוך השם. בעלת נסיון של כ17 שנים בטיפול פרטני וזוגי. למדתי במכון מגיד של האוניברסיטה העברית, במכללה בית וגן, בינר, במכון פעימות ובקורס "מטפלים מכל הלב" עם נעמי וולפסון. האני מאמין שלי הוא: מקצועיות, אהבת האדם ואמונה ביכולת שלנו להביא שינוי ופריחה לחיינו.

דבורה חביב

מאמנת אישית, הורית וזוגית, מאמנת משפחתית. בוגרת קורס המטפלים של נעמי וולפסון. אני גם אחות בריאות הציבור, מנהלת תחנה לבריאות המשפחה (טיפת חלב). מקפידה במיוחד לחיבור גוף נפש, לתהליך מדוייק ונכון יותר. מלווה תהליכים למציאת זוגיות ומדריכת כלות.

חנה וולפסון

תואר – Dip.Ac.ch- אוניברסיטת תל אביב רפואה סינית עתיקה בוגרת קורסי מטפלים מכל הלב. בוגרת לימודי היש"ם שיטת טיפול בנפש של מכללת אלימה. מטפלת בפרחי באך, צמחי מרפא, ריקול הילינג, דמיון מודרך, יעוץ תזונתי. מאז 2009 אני מטפלת ברפואה סינית מסורתית בשילוב עם עבודה ריגשית מעמיקה. השימוש בכלים שרכשתי לאורך השנים מאפשר לגשת גם לגוף וגם לנפש ברמה עמוקה מאוד. לרוב כאשר אדם מזהה את הקונפליקט הריגשי שלו ומצליח לשחרר אותו בתהליך כנה הסימפטום הפיזיולוגי יפחת או ישתחרר הבנה זו מעצימה מאוד את התהליך הטיפולי בקליניקה.

לינדזי שפירו-שטיינברג

מטפלת ומנחת זוגות בגישת גשטאלט יהודי המשלבת גישה גשטאלטית עם תורת הנפש של רבי נחמן ברסלב. בוגרת "מטפלים עם כל הלב" של נעמי וולפסון.
לימודי טיפול בגישות שונות: רוטנברג, אמיתי מגד, הולדינמיקה, פסיכואנליזה קבוצתית. מאמינה שכל אדם מונע על ידי טוב אין סופי שהוא מהותו. מטרת הקליניקה הינה לגלות את הטוב המהותי הזה, למצוא את האבידות (רבי נחמן) לקראת חיים מאוזנים, מלאים ואמיתיים יותר.

יחזקאל וולפסון

בן 40 גר בתקוע נשוי לדוריה ואבא לארבעה בנים נפלאים. יועץ חינוכי מטפל אישי וזוגי ומנחה סדנאות לתקשורת מקרבת. אני עובד עם א-נשים שרוצים לעשות דרך בהעצמה אישית בחיבור רגשי ובתחום הזוגי והמיני. בהכשרה שלי תואר שני בייעוץ, לימודי פסיכותרפיה במכון אדלר, אימון במרכז ליאה ארד, תקשורת מקרבת עם שאניה בן חיים, מינדפולנס- מכון מודע, קורס פסיכותרפיה מקול הלב של נעמי וולפסון.

חנה גלן

???

מיכל מינצר

מוסיקולוגית ומאמנת בכירה. מטפלת ב CBT, NLP, אימון אישי לנוער, מבוגרים וזוגות הדרכת כלות ואימון לקראת זוגיות סדנאות והרצאות במוסיקה בהיבט רב תחומי

אורה הדס

מטפלת בפסיכותרפיה אינטגרטיבית גוף-נפש מטעם מכון אבולעפיה ואוניברסיטת חיפה.
מטפלת מוסמכת בתרפיה בתנועות עיניים לטיפול ושחרור מטראומות מתמשכות.
מאבחנת מוסמכת בשיטת התדר לאיתור המהות הפנימית והיחודית -המוביל לגילוי העוצמה והייחודיות הפנימית.
מטפלת מוסמכת במכון נעמי וולפסון – ''מטפלים מקול הלב''.
מטפלת בשיטות ממוקדות רגש, חוויה וגוף לריפוי של כאב, חרדות ומצוקות ריגשיות .

אורי גסנבאור

מטפלת רגשית בעלת תואר שני M.A בטיפול בהבעה ויצירה (סמינר הקיבוצים תל אביב) בעלת ניסיון רב בעבודה עם נוער במצבי סיכון וטראומה מלווה זוגות לקראת נישואין ומדריכת כלות מוסמכת, בתחום הזוגי והמיני. בוגרת הקורס פסיכותרפיה של נעמי וולפסון, מטפלת בשיטת eft, טיפול ממוקד בטראומה מנחת קבוצות נשים, טיפול והעצמה בתהליכי שינוי וצמיחה.

חיה וסרמן

בת 48 נשואה+ 8. עו"ס קלינית MSW . ב15 שנה האחרונות אני זוכה יום יום ללוות אנשים וזוגות יקרים המבקשים להתחיל לחיות מחדש. הוכשרתי במגוון שיטות המסייעות לי לתת מענה למנעד רחב של קשיים : .EFT. TAT גוטמן שלב 2 ארה"ב., CBT. טראומה- EMP. פסיכותרפיה-מרכז נעמי וולפסון. אבחון וייעוץ מיני. גוף נפש דרך מערכת העצבים, הגישה הנרטיבית ועוד.

מיכאל אטלני

אבא ל 12 ילדים וביניהם ילדת בעלת צרכים מיוחדים. למדתי nlp, דימיון מודרך ופסיכותרפיה במכון "מטפלים מקול הלב" אני מתמקצע בטיפול בזוגות ובגברים בפרטני. אני מאמין שלכל רגע נתון יש לאדם את כל המשאבים כדי לצאת מחסימותיו ולקיים את חלומותיו.

לימור פישמן

מטפלת רגשית מוסמכת בוגרת קורס פסיכותרפיה "מטפלים מקול הלב" עם נעמי וולפסון. מטפלת בתנועה, יעוץ מיני, טיפול בטראומה, פסיכותורפיה בשיטת הבלוקים. מנחת סדנאות של עבודת הנפש ותנועה ברוח יהודית.

רותי דגורקר

מטפלת בתחום גוף - נפש מעל 20 שנה. מלווה תהליכי התפתחות אישית וצמיחה ממשברים. אופן הטיפול בהתאמה אישית ומתבצע בעזרת שיחות, דיקור, דימיון מודרך. למדתי, וממשיכה להשתלם בתורת האנרגטיקה היהודית. בוגרת קורס פסיכותרפיה "מקול הלב" של נעמי וולפסון.

יעל גורן

מלווה נשים ליצור יציבות ושקט פנימי, חיזוק דימוי עצמי וביטוי אישי מלא. מטפלת מוסמכת בשיטת עוצמת הרכות, בוגרת הכשרת פסיכותרפיה בשיטת 'מטפלים מכל הלב' במרכז נעמי וולפסון, לימודי פראניק הילינג, אימון אישי, הולודינמיקה, הכשרות למטפלים בשיטות שונות.
יש בתוכנו את כל הידע והכלים כדי לחיות חיים של שמחה, סיפוק והגשמה. השליחות שלי היא לעזור לך לסלק את הגורמים המפריעים לך לחיות את החיים שאת רוצה.