מכתבי תודה, המלצות
וסיפורים מרגשים מהקליניקה

המלצות - השתלמות מטפלים

"עשה לי מהפך באיך שאני מטפלת וגם בדרך חיים עם הבן זוג שלי, עם המשפחה ועם החברים"

"כבר מהתחלה הרגשתי שהטיפולים מתקדמים בצורה יותר משמעותית"

"השיטה הוליסטית וזה מוביל את המטופל לעבודה מאוד מהירה ועמוקה בו זמנית"

"אני באופן אישי ממליץ ממש בחום לכל מי שרוצה גם לתהליך האישי שלו וגם למטופלים שלו"

המלצות - קורס זוגיות

נעמי יקרה
תודה שאפשרת לנו שיח עמוק שורשי ומשמעותי כ"כ, הקורס הביא אותנו לזהות ולדבר על דפוסי התנהגות שראינו בבית הורינו, ומצאנו אותם אצלנו, הביא אותנו לדבר על ציפיות שציפינו כי היה מובן לנו מאליו שזה מה שצריך להיות אך לא הסברנו ותמללנו מה אנו רוצים ומצפים אחד מהשני, ראינו אילו דפוסים השתרשו ועומדים בדרכינו. ישבנו יחד וליבנו סוגיות של פיתרון קונפליקטים ואיך להגיע לעמק שווה ביננו. לראות עד כמה חשוב לי דבר מסויים ומצד שני לראות מה חשוב לאחר. הפעימה על חשיבות של הווי משותף "חייבה" אותנו לשבת לחשוב ולכתוב מה הדברים שהיינו רוצים לעשות יחד… נתן לנו אופק לחלום על זמני איכות משותפים. ויותר מהכל נתן לנו באמת זמן איכות משותף של שיח פורה ומעמיק.

שושי ונתנאל

תוכן מקסים תרגילים מקרבים מאוד ומעניינים, שבונים קומה נוספת עמוקה ומשמעותית יותר בזוגיות. מאוד נהננו מהשיח על דפוסים והתנהגויות שונות מבית ההורים,
נהננו מהחשיבה על מה משתרש בבית שלנו ומה אנו רוצים לשנות.

מירה ודוד

נעמי יקרה מאד!
תודה על כל הליווי, המילים, ההכוונה, הסבלנות והמיקוד.
היית לנו לעזר רב, ותמיד תהי בליבנו. הזוגיות שלנו ממש במיטבה,
הלוואי שימשיך כך. אשרייך שזכית לעסוק בדבר בעל עוצמה שכזו, שמקרב את הגאולה.
ה' ישיבך כגמולך

אסתר וחיים

נעמי יקרה
אין לנו באמת יכולת להודות לך על הדרך שאנו עוברים בזכותך. חלק נכבד מבניין הבית הזה שייך לך. תודה על המקום שהענקת לנו, על האפשרות להביא את עצמנו בלי מחיצות. על האמון בנו ועל המון כלים להתקדמות. ה' חנן אותך בחכמת הנפש והלב.
מרגישים שאת נס עבורנו!
חנה ושלמה

הקונספט של סדנא בוידאו במחשב הביתי הוא נהדר. מזמין אותנו לאינטימיות ביננו בתוך המרחב הנעים שלנו, שאנו מרגישים בטוחים בו. בשונה מסדנאות בהן צריך להפגש פנים בפנים עם מטפל או סדנאות קבוצתיות, בהן יש מישהו נוסף במרחב שלנו.

נופר וגדי

נעמי יקרה
הקורס הביא אותנו להתבונן בבית הורינו ובדפוסי ילדות בהם אנו שבויים ולראות מה אנחנו רוצים להשיל מעלינו ומה אנחנו רוצים להמשיך.עמדנו בפני ארוע משפחתי שהיינו צריכים להכריע בו החלטות שונות,
הקורס נתן לנו כלים להבנה שלא חייבים לרצות אותו דבר אך יש דרך להגיע יחד להחלטה טובה שבה ששנינו נהייה מרוצים.
הקורס זימן לנו שיח משותף שהוביל להבנה עמוקה על מה יושבים קשיים מסויימים בחיי הנישואים, ואיך ניתן לפרק את הקושי. הקורס נתן לנו טיפול שורשי בקונפליקטים שעולים בחיי הנישואים שלנו ודרכי התמודדות איתם.

יחזקאל והדס

נהדר להסתכל על ההתנהלות שלנו בחיים ואחד מול השני במשקפיים של מערכת הציפיות וגם להבין מאיפה הן נובעות. המודעות הזו מאוד משחררת. גם גרמה לי להבין את עצמי ולהתייחס לעצמי יותר בפייסנות ואני מאמינה שבעתיד באתגרים מול בעלי העניין של ברור הציפיות שלנו יעזור להגיע להבנה וחמלה.

שלומית ויחיאל

המלצות - קורס מיניות

מיד עם תחילת הקורס הרגשנו את התרומה החשובה עבורנו לזוגיות שלנו ולקשר הרומנטי בינינו. קיבלנו מהקורס כלים לשמחת חיים ולהעמקת המודעות של חיינו המיניים בדגש על מיניות מקודשת.  נעמי מעבירה את התכנים בקורס בצורה ישירה הנאמנה לערכי הקדושה שלנו כאנשים דתיים. אנחנו ממליצים בחום לחברים וקרובים לנו לרכוש את הקורס כאמצעי להתחדשות זוגית ולהעצמת הזוגיות והקשר הרומנטי.

הכל מלא אנרגית תשוקה
לשני הדודים
לדוד שלמעלה
ולדוד שלמטה
שרוצה לפרוץ
ובגדול…
עת דודים.
אוהבת
את שליחה מופלאה.
הסדר, הבהירות,
הטהרה
הבריאות והפתיחות,
ההתנסויות, התרגילים
היו מעולים ומקצועיים מאוד.
ושוב תודה עצומה.
כמה טוב
לעשות "תתחדש כנשר נעורייכי."..
להתנער מאמונות מגבילות.
כי הרי הכל בראש
וברחם❤….
מה יפו פעמייך
בת נדיב…
הכל פועם וחי..
ריח קטורת וחיים.
בהתקשרות איש -אשה- שכינה. 

רבנית חשובה

זה כ"כ מרענן!!! – לשמוע דמות תורנית מדברת בפתיחות, ישרות, טבעיות על נושא המיניות המקודשת. האיטונציה שלך ובחירת המילים והפניה מלב שנכנסת אל הלב, זה ממש כובש בעיניי. ואני מקווה שהמון המון המון זוגות ייעזרו בקורס הכל כך כל כך חשוב הזה.
המיניות היא ממש החיים עצמם. כפי שהבורא התכוון שנחיה, ויותר מידי אנשים, יותר מידי זמן – לא חיים…. כי זה שאתה נושם… לא אומר שאתה חי…

נעמי יקרה

מודה לך על קורס מעצים וכה חשוב. בהתחלה התלבטתי אם זה ראוי בכלל להשקיע בנושא זה, אך אני מודה לבורא עולם שעשיתי את הצעד הזה.

הכל מבוסס על מקורות התורה, מוסבר בצורה ברורה, נעימה, פתוחה ומקצועית.

את שליחה טובה של בורא עולם. אני צופה שוב ושוב ומפנימה את הנלמד, המילים שלך מהדהדות באזני, אני מרגישה שרכשתי ידע נוסף, אני שמחה ומאושרת יותר, רגועה יותר.

תבורכי !!

מיטל

תוכן מקסים תרגילים מקרבים מאוד ומעניינים, שבונים קומה נוספת עמוקה ומשמעותית יותר באינטימיות המון המון תודה לך נעמי את מבורכת, ממש נותן מענה מסודר ברמה האישית וכמדריכת כלות. תודה שבחרת להיות שליחה של השם עבורי

מעיין

זה קורס כ"כ כ"כ חשוב! את מאירת פנים ומדברת בצורה מאד נעימה ומאד פתוחה וזה גורם לשינוי מיידי ביחס אל הנושא ומאפשר להרגיש בנוח ושזה באמת דבר גדול וקדוש. אני כבר מתחילה להרגיש שינוי בתפיסה שלי. אז תודה!

בעלי פינה זמן ועשינו יחד את החלק הזוגי. זו הייתה חוויה מבורכת, לראשונה העזנו לדבר בפתיחות ולהכיר זה את זו בצורה כזאת.

הזלתי דמעות של שמחה מהולה בעצב על שנים שחלפו בלי ששוחחנו ככה. הבנו שיש לנו הרבה מה ללמוד ולהתקדם על אהבה ואינטימיות.

שלומית

נעמי יקרה מאד!

כמי שעשתה את הקורס, אני מרגישה חובה נעימה להמליץ לכל אשה, בכל שלב בנישואין. כל אישה נשואה יכולה לצאת נתרמת מקורס כזה. תכנית מקיפה מאוד, נעימה מאוד, נוגעת בכל הרבדים כדאי כדאי ביותר! מודה לך מאוד מאוד.

אחינועם

המלצות - טיפול ריגשי

לאחר 12 שנות נישואין ו3 ילדים, הגענו אלייך. כשהגענו אלייך, חשבנו על גירושין, הגענו מיואשים.

הצלת את הזוגיות שלנו

את פשוט נס עבורנו החזרת לנו את התשוקה ואת הניצוץ בעיניים.

אין מילים להודות
מיכל ושי

טופלתי דרך המרכז של נעמי וולפסון, הגעתי עם חוסר ביטחון עצמי ו"בעיית" נטיות הפוכות שנראתה לי אז כאיומה ובלתי ניתנת לשינוי ואיזון. לאחר טיפולים של שנתיים וחצי במרכז של נעמי, הגעתי למקום בו אני מרגיש הרבה יותר טוב בכל עניין הקשר עם נשים והביטחון העצמי. כיום אני מרגיש טוב יותר עם עצמי, נשוי באושר לאישה מדהימה וב"ה גם זכינו להביא ילדה מתוקה לעולם!

מיכל היקרה מאוד!

הגענו אלייך כי הנשמות לא רצו לוותר…
אמנם היינו "קצת" קטני אמונה באשר ליכולתנו לשנות או להשתנות, אך בסבלנות ובעדינות, ובחכמתך כי רבה, פרסת לנו רשת ביטחון לטוות בה השקפות חדשות, לפתוח בה את הלבבות האחד לשני ולסגל את ראיית הטוב.
כרגע מלאה הכוס אך ימים יגידו אם ומה נחוץ להמשך…

בתודה ובאהבה,
יגאל וציונה

בגיל 29, רווקה, הרגשתי שמשהו שאני עושה לא נכון, שמשהו תקוע, אני זורעת זרע פעם אחר פעם, מתאמצת, מאמינה, ושום דבר לא צומח, הלכתי פה ושם ליועצים ומטפלים, שבהם תמיד יצאתי בתחושה של "הכל בסדר, האינטואציות שלך מעולות, פשוט החתן לא הגיע"
עד שהגעתי לטיפול אצל נעמי, והבנתי כמה הכל משפיע על הכל, וכמה אמירות, אמונות, דברים שחוויתי, משפיעים עלי וחוסמים ממני את הטוב שמגיע לי.

התחלתי טיפול, טיפול שלא מפחד להפגש עם הנקודות הכי כואבות, להתמודד עם החולשות, להוריד את כל המגננות והחומות (שבכלל לא הבנתי עד אז שהם קיימות).
עברתי תהליך מטורף של התקרבות לעצמי, של חיבור למי שאני. עברתי הרבה דברים בדרך וב"ה הכרתי בעלי (שיצאתי איתו לפני כמה שנים ואז הוא היה נראה לי בכלל לא רלוונטי) בזכות הטיפול ראיתי דברים באור שונה והאמנתי בעבודה פנימית ומשפיעה על הכל. ב"ה התחתנתי!

ממליצה לכל אחת/אחד לפנות לטיפול ולהאמין שזה מאפשר שינוי אמיתי. מרגישה שהטיפול גרם לי  להיות כל הזמן בתנועה ותודעה, ושינה לי את החיים!

נעמי יקרה
אין לי באמת יכולת להודות לך על הדרך שאני עוברת בזכותך.
חלק נכבד מבניין הבית הזה שייך לך.
תודה על המקום שהענקת לי, על האפשרות להביא את עצמי בלי מחיצות. על האמון בי
ועל המון כלים להתקדמות.
ה' חנן אותך בחכמת הנפש והלב.
מרגישה שאת נס עבורי!

חנה

לנעמי היקרה!
קשה לי מאוד לכתוב כי אני לא באמת רוצה להפסיק את הפגישות. אבל אני גם מרגישה שאף פעם לא ארצה להפסיק. תודה גדולה ועמוקה על כל הנחמה והעידוד בשנים אחרונות. פשוט אין לי מספר מלים כדי להודות. אני אוהבת אותך מאוד וכבר מתגעגעת. שהקב"ה ימלא כל משאלות ליבך לטובה,
באהבה

יעל,
היתה לי חוויה של קבלה עצמית כמו שלא היתה לי לפני כן. למדתי להאמין בעצמי ולנהל מחשבות וגורמים מבחוץ שהשפיעו עליי. קיבלתי התבוננות כנה ונקיה לתוך המחשבות והרגשות שלי. 

למדתי על עצמי שאני טובה בדיוק כמו שאני, למדתי איך לנהל את האנרגיות בחיי היום יום, לתת לעצמי ביטחון וקיבלתי כלים לעזור לעצמי.

באתי אלייך עם עצב בלתי מוסבר,
עצב כזה המקפיד להתפשט אל המחר…

המילים שלי היו עומדות מלכת,
והמחשבות היו נופלות עלי כמו השלכת.
אבל את בדרכך עזרת לי והימים והלילות והרגשות השתנו.

את כוח העצבות החליפה מנגינה של תקוה
לעתיד קרוב, המתמלא ברצון טוב,
נגיעה בחלום ומשאלה,
אם לא את – לא הייתי יכולה.
 
ואת בשלך – לא יודעת לאות.
חיזקת שאת החיים הטובים מקבלים באמונה (בעצמי) ובאמונה עוד תצמח לה אהבה כאודם השושנה.

תודה על מעיין נובע שפועם בך, מעיין של חיים קשוב, אוהב ומסתקרן, שמאפשר חיים מיטביים, שמחים, שלווים וקרובים. על האפשרות לגמוע ממנו

מיכל היקרה!

הגענו אלייך לפני כשבעה חודשים.
זוג נורמלי- ילדים, עבודה תובענית של שנינו, שיגרה, שהגיע למסקנה כי משהו בינינו כבה וצריך להחיותו מחדש.
כשהגענו קיבלת את פנינו בחמימות רבה, שאלת שאלות כלליות ושאלת כל אחד על עיסוקו ומאיזה רקע הוא מגיע. שאלת אך לא חקרת, הבעת התעניינות מקצועית אך לא העקת.
במהלך החודשים הבאים, עברנו ועוברים תהליך מדהים שנמשך עד היום.

יחד וכל אחד לחוד אנחנו מקבלים כלים להתמודד עם ההווה ושיוך הכלי למה שעבר עלינו בעבר- בילדות. את מקלפת מאיתנו כמו בצל רובד ועוד רובד ומגיעה איתנו  למקומות עמוקים שהיינו ועדיין צריכים להתמודד, אך את נותנת לנו כלים, אמון וביטחון בנו שנצלח את ההתמודדויות שלפעמים לא פשוטות כלל.

בתהליך זה אנו יכולים לברך ולהעיד על הצלחה רבה ב"ה הן בזוגיות והן ברמה האישית של כל אחד מאיתנו.

את נותנת לנו כלים ודרכי התמודדות, את נותנת בנו אמון, את משבחת אותנו על ההתקדמות בתהליך ואת משקפת לנו את המצב, את נותנת בנו אמונה שנצליח ואת יודעת גם להביא אותנו לידי אמונה ואמון אחד בשניה ובבורא עולם שהכל לטובה, את נוסכת בנו ביטחון בזוגיות שלנו ובאישיות שלנו ונוסכת בנו ביטחון בטיפול. בעת הצורך את מוכנה גם לשתף סיפורים אישיים על מנת לתת את הביטחון בכלי או בדרך שאת ממליצה עבורנו. דרכים וכלים המאפשרים לנו להיפתח מולך ולגלות את הנסתר בקרבנו ללא חשש או בושה, בידיעה שאת מוכנה להכיל אותנו לעזור לנו.
על כך מגיעה לך תודה גדולה!

אשרינו שזכינו בך כמטפלת ומלווה זוגית ואישית!

אנו רוצים לברך אותך שהתהליך בו אנו נמצאים יחד איתך ימשיך להניב פירות טובים ומתוקים, שה' יצליח את דרכך וימשיך לתת לך את הכלים והכוחות לעזור לאחרים.

את אישיות מדהימה!

תודה על כל הליווי, המילים, ההכוונה, הסבלנות והמיקוד.
היית לנו לעזר רב, ותמיד תהי בליבנו. הזוגיות שלנו ממש במיטבה, הלוואי שימשיך כך
אשרייך שזכית לעסוק בדבר בעל עוצמה שכזו, שמקרב את הגאולה.
ה' ישיבך כגמולך

נעמי יקרה
אין לנו באמת יכולת להודות לך על הדרך שאנו עוברים בזכותך. חלק נכבד מבניין הבית הזה שייך לך. תודה על המקום שהענקת לנו, על האפשרות להביא את עצמנו בלי מחיצות. על האמון בנו ועל המון כלים להתקדמות. ה' חנן אותך בחכמת הנפש והלב.
מרגישים שאת נס עבורנו!
חנה ושלמה

תודה על כל הליווי, המילים, ההכוונה, הסבלנות והמיקוד.

באנו עם קושי גדול במיניות ועם המון בושה לדבר על הדברים ומייד אצלך הרגשנו בנינוחות לפתוח את הכל

היית לנו לעזר רב, ותמיד תהיי בליבנו. הזוגיות שלנו ממש במיטבה,
כולל הקשר האינטימי

הלוואי שימשיך כך

אשרייך שזכית לעסוק בדבר בעל עוצמה שכזו, שמקרב את הגאולה.

ה' ישיבך כגמולך

רונן ודליה

יעל,
תודה על מה שאת עושה עבורי. החיים שלי השתנו, אני מקבלת פידבק מקרובים על השינוי המדהים שעברתי.

הגעתי אלייך בתור אדם שבחיים לא חשב שילך לייעוץ זוגי ומה שבטוח לא לפני שהתחתנתי (!!).
אבל הרגשתי שהזוגיות שלי תקועה ולא הצלחתי להבין למה גם אחרי התייעצויות עם הרבה אנשים שסובבים אותי.
החלטתי לבסוף לפנות לגורם מקצועי ולהשקיע קצת בעצמי… בנפש שלי.. באמת שלי…
השיחות איתך היו עמוקות, נעימות ועם הרבה תובנות שילוו אותי כל חיי, בין אם זה לקשר זוגי ובין אם לעבודה ולמיצוי עצמי.
אני (וגם הסביבה) תופס את עצמי כאדם עם מודעות עצמית יחסית גבוהה אבל מסתבר שעדיין צריך את ההסתכלות מהצד של גורם מקצועי וללמוד מזה המון.
ולכן היום אני ממליץ לכל אחד לא משנה אם הוא בקשר זוגי או לא ללכת לייעוץ.

אני מודה לך על השיחות ועל הנגיעה בנקודות הכי רגישות,
אריה 🙂

לנעמי היקרה מאוד! רציתי לכתוב לך כמה מילים למרות שנדמה שמילים לא יוכלו להכיל את רגשות התודה וההערכה כלפי עבודתך המסורה. במשך 4 וחצי שנים היית לצידי לאורך תקופה זו וליווית אותי גם בזמנים קשים בהמון הקשבה, תשומת לב סבלנות, אהבה, ומילה ועצה טובה בקבלה ללא תנאי ובאמון מלא ביכולתי להתקדם ולהשתנות. אזכור אותך כאבן דרך חשובה בחיי בתקופה שלא אשכח. המשיכי לעשות חיל ולראות סיפוק בעבודתך.

תודה מקרב לב
בהמון הערכה

המלצות - מציאת זוגיות

רציתי לספר לך שלפני שנה ראיתי את סרטון ההדרכה שלך עם השאלון המצורף. בשיא הקורונה מצאתי זמן בבית להשקיע ולמדתי הרבה דברים. 
ב"ה חודשיים אחרי זה הכרתי בחור מדהים ואנחנו מתחתנים עוד שבועיים. 
השינוי משאר הבחורים שיצאתי איתם לפני היה ההרגשה שאני באה מראש אחרת לקשר, פתוחה יותר, רוצה יותר ובעיקר בוחרת לרצות. 
לא הייתה התאהבות מיידית אבל הלב רצה בפשטות ובשקט לאורך כל הדרך. 
רציתי להודות לך על החלק בדרך, השאלון היה מדהים. תפס אותי במיוחד המשפט 'אני ראויה לאהבה' שגילה בי אמונות מגבילות ושיחרר. 
אז שוב תודה גדולה וזכיתי! 

נעמי יקרה ואהובה
באחת הפגישות הראשונות שלנו הייתי בכאב גדול ואז שאלת אותי "מה אני מבקשת ממך". עניתי לך: "משהו שלא תוכלי לתת לי". שאלת "מה?" ועניתי "את הידיעה שבסוף זה יקרה ושכל המאמץ שלי ישא פרי". וענית לי בביטחון גמור שאת יכולה להבטיח לי את זה שמי שכ"כ רוצה משהו בסוף מגיע אליו… ושעוד אבוא אלייך עם הזמנה…"
הרגע הזה ממש נחרט בליבי. העצים אותי ונתן לי כוח!
אין מילים לתאר את התודה העצומה שאני חשה. על הליווי בכל השלבים, הבירורים והדיוקים, הפניות והקשב, האיפוס ברגעים מסוימים, וכמובן החום והלבביות.
וממש עוד הרבה הרבה
אין ספק שהיית ממש שליחה נאמנה ללוות את שנינו בתהליך הזה!
שתזכי תמיד לראות ברכה בעמלך
ושפע טוב!
אוהבת ומודה לך על הכל
וכמובן שנשמח מאוד לראותך בחתונה

תמיד את יושבת ממול,
תומכת בי ללא גבול,

כל עצה שלך חלום,
וכל עידוד שווה יהלום,

בכל פגישה אתך יש חידוש,
את שומרת שלא אפול לייאוש,

אז רק רציתי לאמר תודה,
על ההקשבה ועל המחשבה

בפעם הבאה אני רוצה שניפגש,
כשיחד בחתונתי נרקוד…
שלך